Pracim Fashion ekibi;

1980 yılından beri tekstil sektörünün içerisinde yer alıp bireysel ve toplu olarak sayısız projeye ve başarıya imza attık. 2020 yılında öz markamız olan PRACİM’i kurduk.

Sektörde yerimizi triko ve dijital baskı üzerine konumlandırıp faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Tüm operasyon sürecini bünyemizde barındırıyor ve siz değerli müşterilerimiz için en iyisini yapmak adına her yıl konsept değiştiriyor ve söz konusu moda olunca yeni trendlerin baş kahramanı olarak karşınıza çıkıyoruz.

Dijital baskı öncülüğünde triko,eşofman ve bir çok ürün grubunu bünyemizde bulunduruyoruz. Her gün ürün yelpazesini genişletmek için çalışmalar yapıyoruz.

Uzman özverili çalışanlarımız ve müşteri memnuniyeti politikasına sadık kalarak kalitenin temsilcisi olma yolunda ilerliyoruz. Kullandığımız teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle dünya ülkelerine ihracat yapıyor ve her geçen gün bu hacmi büyütüyoruz.

%50’si ihracat olmak üzere, toptan ve perakende satışlarımızı güvenilirlikle gerçekleştiriyoruz. İhracat yaptığımız dünya ülkelerinde kendi bayrağımızı dalgalandırmaktan gurur duyuyoruz.