TRİKO

23.03.2021 Her yıl, yeni moda, yeni stil bildirimleri, yeni trendler ve yeni renklerin çoşkusu demek! Sen hangi yılın modasında kaldın? Her yeni yılda hızla değişen trendleri takip hızına yetişemiyorsan sana güzel bir haberimiz var. Şimdi kulağına fısıldıyorum, yaklaş. Trikolar! Dört mevsime uyarlanabilen dokuda üretilen bu kumaş yünden yahut pamuk ipliğinden elde ediliyor. Bu yüzden oldukça hafif ve çok rahat. Her kadın kendini mutlu ve güzel hissettiği stil ile özgürce yaşamak ister. Kadın Triko Modelleri ile rengarenk olan vitrinlere bakarsak artık Triko Modelleri kadınların ilk seçenekleri arasına girmiş bulunmakta. Senin rengin ve senin Triko Modelin hangisi?

Her yıl, yeni moda, yeni stil bildirimleri, yeni trendler ve yeni renklerin çoşkusu demek! Sen hangi yılın modasında kaldın? Her yeni yılda hızla değişen trendleri takip hızına yetişemiyorsan sana güzel bir haberimiz var. Şimdi kulağına fısıldıyorum, yaklaş. Trikolar! Dört mevsime uyarlanabilen dokuda üretilen bu kumaş yünden yahut pamuk ipliğinden elde ediliyor. Bu yüzden oldukça hafif ve çok rahat. Her kadın kendini mutlu ve güzel hissettiği stil ile özgürce yaşamak ister. Kadın Triko Modelleri ile rengarenk olan vitrinlere bakarsak artık Triko Modelleri kadınların ilk seçenekleri arasına girmiş bulunmakta. Senin rengin ve senin Triko Modelin hangisi?

 

Senin için bu yazıyı yazmakla kalmadık ve Triko Kombinleri için ipuçları veriyoruz.

Hazır mısın?

 

Trikonun Toz Pembe Rüyası

 

Yaşam alanımızı oluşturan tüm nesnelerin üzerimizde negatif ve pozitif enerji vardır. Peki üzerimize giydiğimiz kıyafetlerin?

Tabiki de en büyük negatif ve pozitif enerjiyi üzerimizde taşıdığımız kıyafetler belirliyor.

Ama konu toz pembe ise hepimizin yüzünde tatlı bir tebessümün olduğunu hissediyorum. Sonbahar/Kış Triko Modası’nın en tatlı ve soft renklerinden biridir toz pembe. Siyah mini eteğinin üstüne ya da kot rengi bir taytın üstüne nasıl duracağını tahmin etmen zor değil. Şimdi sıra ayna karşısına geçip story atma zamanı.

 

Triko ve Çorap

 

Ben kombini severim diyenler bu kısım sizin için önemli. Aynı renk tonlarını kombinin farklı yerlerinde görmek ve hissetmek isteyenler için Çoraplı Triko Modellerini kaçırmayın derim. Uzun triko ve diz altı aynı ton çoraplar hem üzerinizde hem ayaklarınız o tatlı yumuşaklığını hissettiriyor. Şimdi sıra eline kahveyi alıp yağan yağmuru izlemede.

 

TRİKO HIRKALAR

 

Sıcak geçen bir günün soğuk gecesi mi? Üzerine alacak bir şal aramaya gerek yok. Yumuşak ne hava alan triko hırkalar seni terletmeyecek ve bir battaniye sıcaklığı verecek. Üstelik bir kuş kadar hafif.

Artık dolapların olmazsa olması olan trikolar hem şıklığın hemde özgürlüğün temsilcisi olacak. Pozitif enerjiyle dolup her mevsime uygun rengarenk trikoları takip et. Ya da bizi takip et ve istediğin ürünü seç.

Senin trikon hangisi?

Arama Yap