Tekstilde Dijital Baskı

23.03.2021 Aldığınız kıyafetler ilk yıkamadan sonra renk salıyor değil mi? O zaman bu yazıyı kesin okumalısınız!

Aldığınız kıyafetler ilk yıkamadan sonra renk salıyor değil mi?

 Dijital dünyadaki hızlı değişim ve satışların çevrimiçi olmasından sonra tüm satıcılar internet üzerindeki varlığını sürdürmeye devam ediyor ve pek çok markanın online satışları açık hale geldi. Çevrimiçi satışların olumsuz yanlarından biride şüphesiz ürünlerin çok sayıda iadesi olması. Tekstil sektöründe yanlış beden seçimi ve renk salması bunların başlıca sebeplerinden biridir.

 

Pracim Fashion olarak müşteri memnuniyetinin artması ve sizi bilgilendirmek için dijital baskının önemini anlatacağız.

 

Dijital Baskı’nın en önemli tarafı asla yıkamada renk salmaması. İstediğiniz yarda yıkama dahi yapsanız renk salmayacak ve atmayacaktır. Yapıştırma bir ürün olmadığı için aldığınız üründeki desenler ve resimler çıkmayacaktır.

 

Triko ve tekstil ürünlerinde ürün çeşitliliğen dolayı gelinen son nokta kişiselleştirilmiş ürün yelpazesidir. İlerleyen süreçlerde istediğiniz resmi giyeceğiniz kombin üzerine Dijital Baskı sayesinde yaptırıp sipariş verebileceksiniz.

 

TEKSTİL ve SANAT

 

Her tasarım projesi gibi trikoda dijital baskı sanatla başlar. Pracim Fashion olarak sizlere daha iyi hizmet vermek ve daha iyi ürünler üretmek için en yoğun mesai harcadığımız departmanımız tasarım ve geliştirme. Daha önceki yazılarımızda her yılın kendi modası ve trendleri olduğundan bahsetmiştik.

Bizde bu trendlerin öncüsü olarak her yıl yeni kombinler ve tasarımlar çıkarıyor ve moda dünyasını bu tasarımlarla tanıştırıyoruz.

 

Modayı değil bizi takip edin. Çünkü biz modayız!

Arama Yap